Labdarai skirtame bėgime – nei vieno pralaimėjusio

Nors paskutinį spalio sekmadienį buvo gana žvarbu ir lynojo, tačiau, nepabūgę tokio rudeniško oro ir smagiai nusiteikę viename iš Čikagos priemiesčių veikiančio Old Oak County klubo teritorijoje rinkosi spalvingais Helovino kostiumais pasipuošę HAUNTED OAK 5K bėgimo dalyviai. Šis Čikagos lietuvių Rotary klubo organizuojamas labdaringas renginys vyksta jau septintą kartą, jis kaskart sulaukia vis gausesnio bėgikų būrio, o kartu – ir jų palaikymo grupių. Šis bėgimas unikalus tuo, kad vyksta golfo klube, o jame dalyvauti gali kiekvienas, iš anksto užsiregistravęs ir sumokėjęs dalyvio mokestį.

Bėgime HAUNTED OAK 5K savo jėgas ir ištvermę išbandė ne tik suaugę, bet ir vaikai: mažieji

bėgikai dalyvavo atskirose varžybose – visi pasiekusieji finišą buvo apdovanoti medaliais! O

suaugusiųjų grupėje greičiausiai atstumą įveikė Roland Strikauskis, antras atbėgo Mark Spychalski, trečias – Majus Kemeza, tarp moterų pirma vieta atiteko Calistai Stefaniak, antra – Joanai Carlson, trečia – Denisse Perez. Negalintys bėgti buvo kviečiami eiti, renginio dalyviai ir sirgaliai buvo vaišinami užkandžiais, o mažyliai džiaugėsi gavę saldumynų. Neliko neįvertinti ir pasipuošusieji vienas už kitą įspūdingesniais kostiumais – jiems įteikti originalūs prizai!

Šio jau tradiciniu tapusio renginio metu surinkta $5,000 suma skirta organizacijai “Next Steps of

Oconnor Foundation”. Šis fondas suteikia galimybę turintiems neurologinių sutrikimų žmonėms

dalyvauti šiuolaikinėse, moksliniais tyrimais pagrįstose reabilitacijos ir mankštos programose.

Nuoširdžiai dėkojame rudeninės žvarbos neišsigandusiems bėgimo dalyviams, taip pat mūsų

padėjėjams ir dosniems rėmėjams, be kurių pagalbos bei paramos šis renginys tikrai nebūtų įvykęs. O dabar sakome būkime visi sveiki, lauksime jūsų kituose mūsų klubo renginiuose.

Daugiau apie mūsų klubo veiklą galite sužinoti apsilankę „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/RotaryClubofChicagolandLithuanians/


Jurga Photos nuotraukos

Čikagos lietuvių Rotary klubo informacija

 

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos