Nemuno" draugijoje pristatyta knyga "Nežinomas karas (Antisovietinis pasipriešinimas Lietuvoje 1944-1953 m.)"


Lietuvių "Nemuno" draugijoje buvo pristatyta autorių Roko M. Tracevskio ir Dalios Kuodytės knyga "Nežinomas karas (Antisovietinis pasipriešinimas Lietuvoje 1944-1953 m.)".

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro parengta ir Kubos rašytojo Omaro Lópezo Montenegro į ispanų kalbą išversta knyga buvo pristatyta neatlygintinai.

Pristatymo metu buvo rodomi vaizdo įrašai apie antisovietinį pasipriešinimą Lietuvoje. Vėliau sveikinimo žodžius perdavė Lietuvos Respublikos Ambasadorė Ispanijoje Lyra Puišytė-Bostroem, Kubos rašytojas Omar López Montenegro ir Europos Audito Rūmų narė, 1990 m. kovo 11 d. Nepriklausomybės atkūrimo signatarė Dr. Laima Liucija Andrikienė. Visi nemuniečiai esame širdingai dėkingi už atsiųstus valdžios atstovų sveikinimus ir apybraižas pateikiančias įvykių mastą.

Vėliau buvo pristatyti dokumentalisto, rašytojo, gamtininko taip pat ir mūsų draugijos nario Juan F. Klimaičio pastebėjimai ir komentarai.

Pristatyme dalyvavo renginio organizatorių prezidentas Estebanas Dulkė, Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijos atstovas Pietų Amerikai Juan Ignacio Fourment Kalvelis, Ukrainos kultūros draugijos "Prosvita" Berisso filialo pirmininkė Irena Nimyrowsky, taip pat draugijos nariai ir draugai.

Atkreiptinas dėmesys, kad knygas mums atsiuntė Europos Audito Rūmų narė, 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo signatarė, dr. Laima Liucija Andrikienė.

Pristatymo pabaigoje buvo transliuojamos Lietuvių partizanų dainos su angliškais subtitrais.

Norintieji gauti knygą neatlygintinai, prašome su mumis susisiekti per socialinius tinklus (Instagram @nemunas.argentina ir Facebook "Lietuvių draugija Nemunas - Lietuviu draugija Nemunas).

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos