Virtualioje KTU diplomų įteikimo šventėje: oro akrobatai, muzikinių grupių pasirodymai ir „The Roop“ lyderio sveikinimas

Šiandien Kauno technologijos universiteto (KTU) absolventams tiesioginės transliacijos metu buvo įteikti virtualūs diplomai ir ištransliuota valandos trukmės šventinė programa, kurioje pasirodymus surengė oro akrobatai „Insomnis“, elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“, „Colours of Bubbles“, grupė „The Roop“. 

 

Pasaulinei pandemijai pakoregavus KTU planus surengti kasmetinę įspūdingą diplomų įteikimo šventę didelėje arenoje, universitetas nusprendė mesti technologinį iššūkį sau ir surengti virtualią diplomų šventę, kurios transliaciją  buvo galima žiūrėti specialiai tam sukurtoje interneto svetainėje. 


Akademinė KTU bendruomenė, absolventai ir jų artimieji bei draugai iš daugiau nei 20-ies skirtingų pasaulio valstybių turėjo galimybę prisijungti prie tiesioginės transliacijos ir ne tik stebėti specialiai paruoštą šventinę programą. Po oficialios šventės dalies, visi absolventai buvo pakviesti prisijungti prie savo fakultetų, kur tiesioginės transliacijos metu jie galėjo virtualiai paspausti ranką dekanui, permesti kepurėlės kutą į kitą pusę ir gauti virtualų diplomą. 


Kaip teigė KTU rektorius Eugenijus Valatka, nors karantinas pristabdė judėjimą, apribojo didelių susirinkimų laisvę, tačiau KTU turėjo progą persiorientuoti, pažvelgti kitaip į organizuojamus procesus, priimti situaciją kaip galimybę augti ir kurti. „Tai, kad galime šiandien švęsti būdami skirtinguose miesto, šalies, o gal ir pasaulio kampeliuose, dar kartą įrodo, kad KTU bendruomenė nelinkusi paisyti ribų, ji tobulėja jas mėgindama ir nustatydama iš naujo. Universitetas ir yra bendruomenė, jūs – taip pat esate ir visada liksite šios bendruomenės dalimi“, – savo sveikinimo kalboje absolventams kalbėjo KTU rektorius E. Valatka. 


Kaip teigia KTU atstovai, šiais metais diplomus gavo virš 100 studentų iš 27 pasaulio valstybių, todėl virtualus renginys yra savotiškas privalumas ir išskirtinė galimybė užsienio absolventams bei jų šeimos nariams, kurie net ir būdami toli nuo Lietuvos gali dalyvauti diplomų įteikimo šventėje ir pasijusti svarbia KTU bendruomenės dalimi. 


„The Roop“ lyderis: nebijokite klysti


Sveikinimo kalbą KTU virtualioje diplomų įteikimo šventėje absolventams sakęs
„The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius kvietė juos gyvenimo permainas priimti lanksčiai.  „Negalima viskam pasiruošti gyvenime. Taip pat, kaip ir mes nebuvome pasiruošę pandemijai. Arba kaip grupė „The Roop“ nebuvo pasiruošusi Eurovizijos atšaukimui. Bet dažniausiai gyvenime reikia būti ne viskam pasiruošus, bet į viską pažiūrėti lanksčiai, moderniai. Tai – apie ką ir yra KTU. Taip, kaip mes, „The Roop“, pažiūrėjome į šitą pandemiją. Ką aš noriu jums palinkėti? Norėčiau vieno dalyko palinkėti, kurį ir sau visą laiką taikau – nebijokite klysti, nebijokite bandyti iš naujo ir nebijokite atrasti visiškai naujų kelių. Tai yra svarbiausia“, – patarimus absolventams dalijo „The Roop“ lyderis. 


Fiziškai diplomus daugiau kaip 2000 KTU absolventų galės atsiimti birželio 29-30 d. savo fakultetų patalpose. 


Jau įvykusios šventės transliacijos įrašą galima rasti: https://diplomai2020.ktu.edu/

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos