Lietuvis medikas – tarp geriausių savo srities specialistųViena sparčiausiai augančių žiniasklaidos platformų medicinos srityje "Becker's" paskelbė 2023 m. pirmaujančių medikų sąrašą. Į šį sąrašą patekę gydytojai yra pirmaujantys savo srities specialistai, turintys gilių klinikinių žinių ir turtingą profesinę patirtį. Daugelis jų per savo karjerą užėmė vykdomąsias pareigas ligoninėse, sveikatos priežiūros sistemos padaliniuose ar sveikatos priežiūros įstaigose, tuo pačiu metu būdami bendruomenės valdybos nariais arba nacionalinių organizacijų nariais. 

Tarp geriausiųjų skausmo gydytojų pateko ir lietuvis medikas dr. Jonas Prunskis – Illinois Pain & Spine Institute įkūrėjas ir medicinos direktorius, “DxTx Pain and Spine” vienas iš įkūrėjų, medicinos direktorius ir valdybos narys. Pastaroji medicinos įstaiga šiuo metu turi daugiau kaip 60 klinikų aštuoniose valstijose: Kolorado, Nebraska, Iowa, Illinois, Indiana, Michigan, Missouri ir Floridoje.

Šis lietuvis medikas yra medicinos mokslų daktaras, jis yra klinikinis profesorius Čikagos medicinos mokykloje, turintis nemažą patirtį intervencinio skausmo gydymo srityje. Prieš keletą metų dr. Prunskis JAV Prezidento buvo paskirtas į Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamente (U.S. Department of Health and Human Services, HHS) veikiančią Skausmo valdymo gerosios patirties darbo grupę (Pain Management Best Practices Task Force).

Dr. J. Prunskis savo darbo praktikoje visų pirma siekia pacientams nustatyti tikslią diagnozę ir skiria gydymą sutelkdamas dėmesį į problemą, kuri sukelia stuburo, sąnarių, raumenų, dubens, kaulų sistemos ar galvos skausmą, bet neslopina ligos simptomų opioidiniais vaistais. 

Neseniai Balzeko lietuvių kultūros muziejus už nuopelnus karjeros srityje ir jo veiklą plėtojant JAV ir Lietuvos santykius Lietuvos Respublikos Garbės konsulą dr. Prunskį paskelbė Metų žmogumi. Šių metų gruodžio 2 d. vyksiančių iškilmių metu šis garbingas apdovanojimas bus įteiktas jau 57-tą kartą.

Daugiau informacijos apie Ilinojaus skausmo institutą galite rasti tinklapyje IllinoisPain.com arba paskambinę tel. 800-340-7246

IPSI informacija


Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos