Argentinos lietuvių draugijos „Nemunas“ lietuvių tautinių šokių kolektyvai


Liepos 15-16 dienomis Mar del Platoje vyko 27-asis tautinių mažumų pasirodymų festivalis. Jame dalyvavo ir Berisso miesto lietuvių draugijos „Nemunas“ tautinių šokių kolektyvai, tai jaunimo „Nemunas“, suaugusiųjų „Griaustinis“ ir veteranų „Pipiras“. Renginio organizatoriai "Presencia de las Colectividades".

San Martino aikštės amfiteatre mūsų šokėjai pasirodė net du kartus. Ovacijomis ir plojimais „Nemuno“, „Griaustinio“ ir „Pipiro“ pasirodymus lydėjo tūkstančiai Mar del Platos gyventojų ir svečių.

Scenoje šoko daugiau kaip 60 „Nemuno“ draugijos  šokėjų, kurie atstovavo Berisso miestą, "Imigrantų provincijos sostinę", o susirinkusieji buvo pakviesti dalyvauti 47-ajame "Imigrantų provincijos festivalyje", kuris vyks rugsėjo - spalio mėnesiais, Berisse.

Nurimus koncerto šurmuliui, nemuniečiai  iš karto buvo pakviesti dalyvauti ir kitų metų Mar del Platos tautinių mažumų pasirodymų festivalyje.

Feria de las Colectividades de Mar del Plata" - tai tradicinis Mar del Platos kultūros ir turizmo festivalis, kuriame galima paragauti įvairių šalių tradicinių patiekalų gastronominiuose stenduose ir susipažinti su įvairių šalių, t.y. Argentinos, Armėnijos, Ukrainos, Bolivijos, Brazilijos, Čilės, Slovėnijos, Graikijos, Izraelio, Italijos, Ispanijos (Centro Navarro), Paragvajaus, Peru, Lenkijos, Portugalijos, Urugvajaus kultūra ir papročiais.

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos