Rudenėlio šventė

 Saulėtą spalio mėnesio šeštadienio rytą Čikagos lituanistinės mokyklos vaikučiai sugužėjo nešini įvairiausiais rudens gėrybių darbeliais. Kaip ir kiekvieną rudenį buvo švenčiama nuotaikinga rudenėlio šventė. Parodėlės stalas prisipildė įvairiausiais giliukų, lapelių, daržovių ir vaisių darbeliais. Čia ir "Avilys" iš moliūgo, "Dėdė derlius ir jo pagalbininkai morka ir kopūstas", rudenio lapų balerina, paršelis-moliūgas. Įspūdingai atrodė kolektyviniai 6kl. ir 9kl. darbeliai. Kiek įdėta bendro darbo! 

 Visą dieną mokykloje netilo šurmulys: buvo aptarinėjami darbeliai, svarstoma, kuris gražiausias. Vaikučiai, tėveliai ir mokyklos svečiai balsavo už jiems labiausiai patikusius darbelius ir išrinko nugalėtojus. 1 vieta - Kristina Papartytė 4 kl. "Avilys", 2 vieta - David Velde vaikų darželis "Linksmasis moliūgas"; 3 vieta - Reda (5 kl.), Laura (7 kl.) Gerda (9 kl.) Žurumskaitės su darbeliu "Smagi kompanija".  

 Dailės mokytojai sukvietė vaikus bendram projektui lauke. Vaikai iš įvairiaspalvių obuolių ir lapų sudėjo didelį paukštį.

Tariame didelį AČIŪ Neliai Paulauskaitei, kuri antrus metus iš eilės skiria pinigų Rudenėlio šventės apdovanojimams. Visi mokiniai, atnešę darbelį, eidami namo pasivaišino Dadu ledais, o 1-3 vietos nugalėtojai gavo piniginę premiją ir šokoladą. 

 Tikemės, kad kitais metais Rudenėlis pradžiugins visus savo gėrybėmis, kurias išmoningi vaikai pavers nuostabiais darbeliais.


Mokytoja Aistė Velde


1 - parodos momentas

2 - parodėlė 

3 - 9 klasės kolektyvinis darbas

4 - 1-os vietos nugalėtoja Krista Papartytė su apdovanojimu, kurį įteikė pavaduotoja Vilma Poliuvienė

5 - mokyklos kolektyvas prie ''Rudeninio paukščio''

6 - kolektyvinis 6kl. mokinių darbas "Drugelis"


Comments

popular

Dėl saugumo atšauktas dar vienas renginys Čikagos apylinkėse

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje