Renata Kanopka - naujoji Čikagos lietuvių Rotary klubo prezidentė

Nors besitęsianti pandemija keičia mūsų planus, tačiau prasidėjus vasarai atsiranda galimybė kai kuriuos renginius organizuoti lauke, susirenkant nedideliam skaičiui žmonių ir tokiu būdu sumažinant su virusu susijusius pavojus. Tokia galimybe paskutinį birželio šeštadienį pasinaudojo Čikagos lietuvius jungiančio Rotary Club of Chicagoland Lithuanians klubo nariai. Jie kartu su šeimomis saulėtą popietę praleido nuostabioje vietoje šalia Mičigano ežero. Tokiam smagiam susitikimui buvo svarbi priežastis – kaip ir kasmet („rotate” angl. – keistis), pasibaigus klubo prezidento kadencijai, vyko prezidento regalijų perdavimas kitam šio klubo nariui. 

Renginys prasidėjo rotariečių priesaika: „Ar tai tiesa; ar tai visiems priimtina; ar tai skatina gerą valią ir draugystę; ar tai naudinga visiems?’’, po metų veiklos apžvalgos klubo prezidentas Tony Merfeld prezidento regalijas perdavė kolegei Renatai Kanopkai linkėdamas jai sėkmės ir naujų sumanymų. Atsakingas pareigas perėmusi moteris Rotary klubui priklauso nuo 2014 metų, kurį laiką ji ėjo klubo iždininkės pareigas. Renata gyvena viename iš Čikagos priemiesčių, ji ,,BMO Harris" banke užima verslo ryšių vadybininkės pareigas, kartu su vyru augina 16 metų sūnų.

Kaip sakė naujoji klubo prezidentė, rotariečiai viliasi, kad daugelio planus sujaukusi pandemija pagaliau baigsis ir jie galės tęsti savo darbus, kurių tikslas – būnant kartu padėti kitiems. Rotary Club of Chicagoland Lithuanians klubas yra unikalus tuo, kad jo susirinkimai vyksta lietuvių kalba. Rotariečiai didžiuojasi savo klubo garbės nariu turėdami Lietuvos Respublikos prezidentą Valdą Adamkų. 

Daugiau apie Čikagos lietuvių Rotary klubo veiklą sužinosite apsilankę „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/RotaryClubofChicagolandLithuanians/


Rotary Club of Chicagoland Lithuanians informacija


NUOTRAUKOS

Sandros Scedrinos nuotr.


1 – Klubo prezidentas Tony Merfeld perduoda prezidento regalijas Renatai Kanopkai.

2 – Čikagos lietuviai rotariečiai klubo prezidentės inauguracijoje.Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos