Kviečiame Vasario 16-ąją švęsti Floridoje bėgant maratoną 

Lietuvos Respublikos Garbės konsulu Floridoje dr. Jonas Prunskis ragina lietuvius iš viso pasaulio dalyvauti 2025 metų vasario 16 d. Floridoje, Fort Lauderdale mieste vyksiančiame maratone ir tokiu būdu kartu pažymėti mūsų valstybės Nepriklausomybės dieną.

“Publix Fort Lauderdale A1A” maratonas ir pusmaratonis vyksta puikioje bėgimui tinkančioje aplinkoje – 26,2 mylių kelias driekiasi vaizdingomis Floridos vietomis šalia vandenyno. Šis maratonas – puikus savaitgalio renginys Fort Lauderdale, kur atvykusiems siūlomos įvairios pramogos, daugelis džiaugiasi galimybe ištrūkti iš žiemos ir pasilepinti šiltu Floridos oru. “Publix Fort Lauderdale A1A” maratone ir pusmaratonyje varžosi sportininkai ne tik iš Pietų Floridos, bet ir bėgikai iš daugiau nei 40 valstijų bei 12 užsienio šalių. Praėjusių metų maratone dalyvavo per 4000 bėgikų, ateinančiais metais tikimasi sulaukti dar daugiau dalyvių. Nepraleiskite progos, registruokitės jau dabar Publix Fort Lauderdale A1A Marathon, Half Marathon & 5K

Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo sporto sąjungos (ŠALFASS) valdybos prezidentas Stasys Kuliavas sako: ,,ŠALFASS skatina Šiaurės Amerikoje gyvenančius lietuvius aktyviai gyventi ir dėkoja Garbės konsului Floridoje dr. Jonui Prunskiui už skatinimą dalyvauti Floridos bėgimo renginyje."

 

LR Garbės konsulato Floridoje informacija

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos