JAV lietuviai ir toliau remia už laisvę kovojančią Ukrainą

 Vasario 24 d. minime vienerių metų sukaktį nuo plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios. Pagerbdami Rusijos karinės agresijos Ukrainoje aukas, toliau raginame prisidėti prie paramos Ukrainai ir nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie remia ukrainiečius, kovojančius už mūsų visų laisvę. AČIŪ JUMS!

Iki šiol į specialią JAV LB paramos Ukrainai sąskaitą yra surinkta didesnė nei $100,000 suma. Jūsų dėka ji nuolat pasipildo. Už šias lėšas perkamos pirmo būtinumo prekės, mišinukai kūdikiams, kurie yra šalia fronto esančiuose gimdymo namuose, medikamentai fronto linijai, higienos priemonės, spec. rūbai ir kt. Kartu su Čikagos Lietuvių Rotary klubu surinkta didelis kiekis vežimėlių neįgaliesiems, vaikštynių, medicininių priemonių, ši siunta jau pasiekė Ukrainą. Siunčiant paramą bendradarbiaujama su ukrainiečiais ir jų organizacijomis JAV.

Neseniai ukrainiečių karius pasiekė žieminiai drabužiai, kurie buvo nupirkti už jūsų suaukotus $4,500. Nupirkti energijos šaltiniai Ukrainoje gyvenantiems lietuvių bendruomenės nariams, šią paramą lietuviai nugabeno į ambasadą Kijeve, iš ten ji išsiuntinėta žmonėms. Šios prekės padedant ne pelno siekiančioms organizacijoms perkamos Lietuvoje ir gabenamos tiesiai į Ukrainą. Neseniai išsiųsta knygų siunta ukrainiečių mokyklai ,,Gravitas Schola" Vilniuje. Vaikiškas knygas paaukojo Maironio lituanistinės ir Čikagos lituanistinės mokyklos mokiniai.

Brutalus karas tęsiasi, jo akivaizdoje kenčia vaikai, moterys, seneliai, kenčia visa tauta. JAV Lietuvių Bendruomenė toliau renka lėšas už laisvę kovojančiai Ukrainai. Norėdami, kad parama Ukrainą pasiektų kuo greičiau ir nukeliautų ten, kur labiausiai jos reikia, kviečiame aukoti čia:

Aukoti galite mokėdami per PayPal https://javlb.org/ukraina/

Pinigus galite pervesti į šią JAV Lietuvių Bendruomenės banko sąskaitą:

Taupa Lithuanian Federal Credit Union

368 West Broadway, So. Boston, MA 02127

Sąskaitos pav.: Lithuanian American Comm

Acc# 101702. Routing # 211091934

Taip pat galite siųsti čekį:

Lithuanian American Community

c / o A. Mikuckis

306 Arlington Drive, Pasadena California 91105

pažymėdami PARAMA UKRAINAI.

Visos aukos galės būti nurašytos nuo mokesčių.

Tik su Jūsų visų pagalba ir palaikymu galime padėti ukrainiečiams jų kovoje su Rusija. Ačiū už jūsų palaikymą ir pasitikėjimą.


JAV Lietuvių Bendruomenės informacijaComments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos