Skokie „Westfield Old Orchard“ – naujos parduotuvės ir restoranai

 

Šiais metais Čikagos Skokie priemiestyje įsikūrusiame prekybos centre „Westfield Old Orchard“ duris atvers devynios naujos mažmeninės parduotuvės ir restoranai. Dalis parduotuvių ir restoranų jau atidaryti, kiti dar tik ketina įsikurti Skokie prekybos centre. Artimiausiais mėnesiais prekybos centras vėl atidarys savo lauke esančius kiemelius. „Westfield Old Orchard“ pasipildys šiomis naujomis parduotuvėmis ir restoranais:

„Alo joga“

„Alo Yoga“ gamina kokybišką sportinę aprangą ir įrangą – nuo sportinių kelnių ir džemperių iki kilimėlių ir grožio priemonių vyrams ir moterims. Šį pavasarį atsidarysianti parduotuvė bus pirmoji šio jogos ir gyvenimo būdo prekės ženklo atstovybė Illinois valstijoje.

Restoranas „Bar Siena“

Vasaros pradžioje West Loop veikiantis restoranas išsikels į pirmąją vietą priemiestyje. Negana to, bus pristatytas ir naujas meniu, kuriame bus atiduota duoklė įvairiems Italijos regionams. „Bar Siena“ Skokie prekybos centre planuoja turėti ir staliukus lauke.

„Capital Grille“

Planuojama, kad iki metų pabaigos Skokie bus atidarytas naujas kepsnių restoranas. Visoje šalyje padalinių turintis restoranas Illinois valstijoje bus penktasis.

„Marine Layer“

San Francisco įsikūręs laisvalaikio drabužių prekės ženklas „Marine Layer“, kuris visus savo drabužius kuria ir gamina California valstijoje, jau veikia pirmojoje Skokie atidarytoje parduotuvėje Illinois valstijoje.

„Molly's Cupcakes“

Čikagoje gimusi kepyklėlė šį rudenį atidarys savo pirmąjį padalinį Čikagos šiaurėje. „Molly's Cupcakes“ smaližiams pasiūlys įvairių keksiukų, sausainių, pyragų ir naminių ledų. Kepyklėlė, kuri turi dar penkis padalinius Illinois valstijoje, dalį pelno skiria vietos mokykloms.

„Pie Five“

Jau atidarytoje greitojo maisto picerijoje patiekiama pica iš specialiai paruoštos tešlos, su šviežiai pjaustytais produktais ir vietoje sukurtais padažais. Picas galima valgyti vietoje arba užsisakyti išsinešimui.

„Tory Burch“

Amerikiečių prabangos prekės ženklas „Tory Burch“, prekiaujantis rankinėmis, batais, drabužiais, tikisi Skokie prekybos centre atsidaryti šį rudenį.

„Reset by Therabody“

Sveikatingumo centras „Therabody“ orientuojasi į sveikatos technologijas. Krioterapija, limfodrenažiniai masažai ir hidratų antpilai – tik kelios iš centre siūlomų procedūrų, kurias bus galima išbandyti jau šį pavasarį.

„Rodd & Gunn“

Naujojoje Zelandijoje įsikūręs vyriškų drabužių prekės ženklas jau atvėrė duris prekybos centre „Westfield Old Orchard“. Kol kas tai vienintelė parduotuvė Illinois valstijoje. 

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos