Rotaract klubo labdaros renginyje – iš širdies į širdį

2022 metų vasario 26 dieną vyko pirmasis Čikagos lietuvių Rotaract klubo labdaros renginys "Iš širdies į širdį". Rotaract klubai suburia 18 metų ir vyresnius žmones keistis idėjomis su bendruomenės lyderiais, lavinti vadybos ir profesinius įgūdžius bei smagiai praleisti laiką savanoriaujant. Vienas iš Čikaagos lietuvių Rotaract klubo tikslų yra bendradarbiauti ir vystyti bendrus projektus su užsieniu. Pirmajam tokiam projektui Rotaract nariai pasirinko gimtąją Lietuvą ir ten veikiančią organizaciją – Lietuvos širdies asociaciją. 

Renginio svečiai buvo pasitikti skambiais romantiškais saksofono garsais ir raudonomis rožėmis originaliai papuošta aplinka. Meilės tematikai skirtas renginys buvo surengtas Pasaulio lietuvių centre Lemonte įsikūrusioje meno galerijoje ,,Siela”, kuri yra žinoma kaip namai kylantiems ir jau žinomiems menininkams.Pasimėgavę užkandėlėmis ir vynu, svečiai buvo pakviesti susipažinti su Lietuvos širdies asociacijos veikla ir jos misija. Šiame vakare surinktos aukos buvo paaukotos būtent šiai organizacijai. Lietuvos širdies asociacija nepailstamai sekia mažinti mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų, užsiima prevencine švietėjiška veikla ir padeda Lietuvos žmonėms gyventi ilgiau ir sveikiau. Asociacija rūpinasi specialistų mokymu ir tobulinimu, organizuoja konferencijas ir seminarus, ruošia ir platina mokslinius leidinius, bendradarbiauja su tarptautinėmis užsienio šalių medicinos ir visuomeninėmis organizacijomis. Daugiau infromacijos apie Lietuvos širdies asociaciją galima rasti: https://www.heart.lt/

Po Lietuvos širdies asociacijos pristatymo Rotaract nariai pakvietė į raudonų rožių aukcioną. Vienas iš renginio tikslų buvo surinkti 10 tūkstančių dolerių šiai asociacijai. Rožių aukcionas padėjo klubui pasiekti šį tikslą – jo metu buvo surinkta net 4 500 dolerių! Oficialios programos uždarymui į sceną buvo pakviestos flamenko šokėjos. Temperamentingos šokėjos savo meile šokiui sušildė svečių širdis. Tęsti vakarą smagiai pasišokant visus  pakvietė mūsų klubo DJ Danielius ir Jokūbas. 

Čikagos lietuvių Rotaract klubas nuoširdžiai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie mūsų pirmojo renginio: Čikagos lietuvių Rotary klubui, Viga Design, TriCollagen Peptide, Royal Petal, Elray, Sigitai Jasudas, Lithuanian Plaza Deli, A City Suburban Service Inc, 3 Girls Party Decor Rooted Grazing Goods, Bartkus Home Systems Inc. ir visiems atvykusiems į šį renginį. 

Čikagos lietuvių Rotaract klubas įsteigtas praeitą vasarą, tai yra jaunimo klubas, kuris renkasi du kartus per mėnesį ir turi jau daugiau nei trisdešimt narių. Klubo tikslas yra padėti vietinėms ir tarptautinėms bendruomenėms, paprastai tai darome per bendrus projektus arba rinkdami tam tikslui lėšas. Jeigu norite sužinoti daugiau apie mūsų klubą, užsukite į mūsų interenetinį puslapį https://ltrotaract.org/lt/ arba parašykite mums el. paštu lithuanianrotaractclub@gmail.com

Rotaract klubo informacija
Comments

popular

Dėl saugumo atšauktas dar vienas renginys Čikagos apylinkėse

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Tokios tokelės (181) Įvairenybės