Nuo naujųjų metų Čikagos mieste reikės pateikti skiepų įrodymą

 

Nuo sausio 3 d. Čikagoje bus reikalaujama pateikti pasiskiepijimą patvirtinantį dokumentą daugelyje viešų patalpų. Pagal naujas gaires, penkerių metų ir vyresni asmenys privalės pateikti skiepų įrodymą, o šešiolikos metų ir vyresni asmenys bus prašomi pateikti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tokių vietų darbuotojai irgi turės būti pasiskiepiję arba dėvėti apsaugines veido kaukes ir kas savaitę pateikti įrodymą apie neigiamą COVID-19 testą. Miesto valdžia pažymi, kad, įvedus naujus reikalavimus, lieka galioti reikalavimas patalpose dėvėti veido kaukes. Štai vietos, kuriose bus reikalaujama pateikti skiepus patvirtinančius dokumentus:

Uždarose patalpose esantys restoranai, barai, užeigos

Įstaigos, kuriose patiekiamas maistas ar gėrimai, įskaitant restoranus, barus, greitojo maisto įstaigas, kavines, maisto prekių parduotuvėse veikiančius valgymo skyrius, alaus ir vyno daryklas, pokylių ir viešbučių sales ir kt.

Sporto ir fitneso salės

Į šią kategoriją patenka treniruoklių salės, poilsio patalpos, jogos, pilateso, dviračių ir šokių studijos, viešbučių sporto salės, bokso ir kikbokso salės, patalpos, kuriose vyksta grupiniai užsiėmimai ir kt.

Uždaros pramogų ir poilsio vietos, kuriose tiekiamas maistas ar gėrimai

Į šią grupę įeina kino teatrai, muzikos ir koncertų salės, komercinių renginių ir vakarėlių salės, sporto arenos, teatrai, boulingas, šeimų pramogų centrai, uždaros žaidimų aikštelės, biliardo salės ir kt. laisvalaikio ir žaidimų centrai.

Skiepų reikalavimas netaikomas maldos namams; maisto prekių parduotuvėms (išskyrus maisto prekių parduotuvėse esančias kavines ar valgyti pritaikytus skyrius); vietoms, esančioms O'Hare arba Midway tarptautiniuosee oro uostuose; gyvenamųjų namų arba biurų patalpoms, kuriomis naudojasi tik to pastato gyventojai, savininkai arba nuomininkai; maitinimo įstaigoms, teikiančioms tik labdaringas maisto paslaugas, pvz., mokykloms ir vaikų dienos centrams. Daugiau informacijos žr. https://www.nbcchicago.com/news/local/heres-where-vaccine-proof-will-be-required-in-chicago-next-year/2712892/.

Comments

popular

Dėl saugumo atšauktas dar vienas renginys Čikagos apylinkėse

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Tokios tokelės (181) Įvairenybės