Lietuvos Respublikos Garbės konsulato Aspene, CO svečiai


Garbės konsulas Mičigano valstijoje Saulius Anužis


Lietuvos Garbės konsulate Aspene, CO lankėsi Garbės konsulas Mičigano valstijoje Saulius Anužis. Susitikimo su Garbės konsulu dr. Jonu Prunskiu metu didžiausias dėmesys buvo skiriamas Amerikos lietuvių ryšių su JAV valdžios atstovais stiprinimo galimybėms.. 

Floridos valstijos Gubernatorius Ron Desantis


Lietuvos Garbės konsulas dr. Jonas Prunskis susitiko su Floridos valstijos Gubernatoriumi Ron Desantis. Buvo diskutuota apie ryšių tarp JAV lietuvių ir kubiečių stiprinimą, kovą su nelegalių narkotikų epidemija, aptartos Floridos Gubernatoriaus administracijos ir LR Garbės konsulo dr. Prunskio tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.


Kandidatas į Ilinojaus valstijos gubernatorius Gary Rabine


Respublikonų partijos kandidatas į Ilinojaus valstijos gubernatorius Gary Rabine lankėsi Lietuvos Respublikos Garbės konsulate Aspene, CO, kur susitiko su Lietuvos Garbės konsulu dr. Jonu Prunskiu. Buvo diskutuota apie Ilinojaus valstijoje gyvenančius JAV lietuvius - kokių politinių, ekonominių permainų jie norėtų valstijoje. G. Rabine sakė ,,Norėčiau surinkti bent 100,000 Illinojaus valstijoje gyvenančių lietuvių balsų." Buvo kalbama ir apie dabartinę padėtį Lietuvos bei Baltarusijos pasienyje bei nelegalią migraciją - su šia problema susiduriama ir Jungtinėse Valstijose. Kandidatas į gubernatorius pabrėžė, kad jis yra pasiryžęs kovoti prieš nelegalių narkotikų vartojimą.


 LR Garbės konsulato informacija

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos