Kvietimas dalyvauti susitikime su ministru Gabrieliumi Landsbergiu
Mieli tautiečiai, diasporos organizacijų, mokyklų, fondų, žiniasklaidos atstovai,

 

maloniai kviečiame Jus dalyvauti susitikime su užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu, kuris vyks balandžio 12 d., 15:30-16:45 val. Lietuvos laiku, MsTeams platformoje.

 

XVIII Vyriausybė savo programoje skiria itin didelį dėmesį ryšiams su diaspora, prioritetą teikiant lituanistinio ugdymo užsienyje plėtrai ir stiprinimui, diasporos įtraukimui į Lietuvos gyvenimą ir grįžimo į Lietuvą – tiek ir gyventi, dirbti, mokytis, tiek ir čia investuoti, pradėti verslą, kartu su kolegomis Lietuvoje vykdyti mokslinę ar kitą profesinę veiklą – skatinimo sritims.

 

Ministras Gabrielius Landsbergis kviečia jus, mūsų tautos ambasadorius užsienyje, diskusijai apie, jūsų nuomone, reikalingiausias priemones, siekiant šių tikslų įgyvendinimo, taip pat – apie užsienio lietuvių organizacijų aktualijas. Ministras taip pat atsakys į jūsų klausimus.

 

Maloniai prašome norinčius dalyvauti susitikime iki balandžio 5 d. registruotis el. paštu lietuviai@urm.lt, nurodant vardą, pavardę, atstovaujamos organizacijos pavadinimą, pareigas ir el. pašto adresą, kuriuo pageidautumėte gauti susitikimo prisijungimo nuorodą. Nuoširdžiai atsiprašome, kad dėl riboto dalyvių skaičiaus susitikimo platformoje galime pakviesti tik po vieną organizacijos atstovą.

 

Tikėdamiesi jūsų gausaus dalyvavimo ir planuodami susitikimo eigą, taip pat maloniai prašome kartu su registracija iš anksto atsiųsti pageidaujamus užduoti klausimus. Klausimai bus sugrupuoti pagal temas, moderatoriui kviečiant juos užduoti susitikimo metu. Jei susitikimo metu nespėsime atsakyti į visus klausimus, atsakymus jums pateiksime raštu, pasibaigus renginiui.

 

Užsienio reikalų ministerijos, atliekančios Globalios Lietuvos – užsienio lietuvių įsitraukimo į valstybės gyvenimo – programos koordinatoriaus funkcijas, vardu dėkoju Jums už jūsų nuoširdžią veiklą, puoselėjant lietuvybę ir stiprinant užsienyje gyvenančių lietuvių bendruomeniškumą ir ryšį su Lietuva.

 

Pagarbiai –

Lina Žukauskaitė

URM Užsienio lietuvių departamento direktorė


Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos