SVARBI INFORMACIJA Lietuvos piliečiams, keliaujantiems JAV ir Meksikoje.Pradedama Lietuvos piliečių, keliaujančių JAV ir Meksikoje ir neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Prašome nedelsiant susisiekti su Lietuvos ambasada JAV elektroniniu paštu: consul.us@urm.lt.
Maloniai prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą, tikslią buvimo vietą.
Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas. Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei JAV ar Meksikoje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.
Atkreipiame dėmesį, kad grįžus į Lietuvą, Jums bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.
Registruojama bus iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku (kovo 17 d. 10:00 val. JAV Rytų pakrantės laiku)

Comments

popular

Lemont atidaromas nuotykių parkas – didžiausias Šiaurės Amerikoje

Jonas Trumpa: „Aš savo gimtinėms jaučiuosi dėkingas...“

Mirė legendinė lietuvių išeivijos JAV mokytoja, rašytoja, dramaturgė, kunigo ir prof. Jono Mačiulio Maironio dukterėčia, dailininko Pauliaus Augiaus-Augustinavičiaus našlė – DANUTĖ LIPČIŪTĖ-AUGIENĖ