Nuolaida Illinois gyventojams perkant elektromobilius

Pagal valstijos mokesčių mokėtojų finansuojamą programą Illinois valstijos gyventojai gali gauti 4 000 JAV dol. nuolaidą įsigydami el. transporto priemonę. Norint gauti nuolaidą, reikia atitikti tam tikrus tinkamumo kriterijus. Paraiškas galima teikti tik iki 2024 m. sausio pabaigos. Jei ketinate įsigyti el. transporto priemonę arba neseniai ją įsigijote ir planuojate teikti paraišką, turėtumėte paskubėti. Nors paraišką pateikti ir taip padidinti savo galimybes gauti nuolaidą gali visi norintys, pirmenybė bus teikiama mažas pajamas gaunančių asmenų paraiškoms, rašoma Illinois aplinkos apsaugos agentūros interneto svetainėje. Potencialūs gavėjai turi atitikti šiuos reikalavimus: 

- Pirkėjas turi gyventi Illinois valstijoje transporto priemonės pirkimo metu ir nuolaidos suteikimo metu.

- Transporto priemonė turi būti įsigyta iš Illinois valstijoje esančio ir Illinois valstijos sekretoriaus licenciją turinčio pardavėjo. Išnuomotoms ar lizingu įsigytoms transporto priemonėms nuolaida netaikoma.

- Transporto priemonei negali būti taikoma ankstesnė elektromobilių nuolaida pagal šią programą Illinois valstijoje.

- Nuolaidą gali gauti tik fiziniai asmenys ir tik vieną kartą. Įmonėms, vyriausybiniams padaliniams, organizacijoms ir kitiems subjektams, kurie nėra fiziniai asmenys, nuolaida nebus suteikta. 

- Nuolaidos suma negali viršyti transporto priemonės pirkimo kainos.

- Pirkėjas turi išlaikyti nuosavybės teisę į transporto priemonę ne trumpiau kaip 12 mėnesių iš eilės iš karto po transporto priemonės įsigijimo datos.

- Pirkėjas turi pateikti paraišką dėl nuolaidos per 90 dienų nuo transporto priemonės įsigijimo dienos.

Atrinktiems Illinois gyventojams, įsigijusiems naują arba naudotą visiškai el. transporto priemonę iš valstijoje licencijuotos prekybos atstovybės, bus suteikta 4 000 JAV dol. nuolaida. Atrinktiems pareiškėjams, įsigijusiems visiškai el. motociklą, bus suteikta 1 500 JAV dol. nuolaida. Paraiškas galima pateikti Illinois EPA svetainėje. 
Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos