Rotary klubo bėgime – gera nuotaika ir nė vieno pralaimėjusio

Saulėtą ir neįprastai rudeniui šiltą sekmadienį, spalio 27 d., į Old Oak County klubą rinkosi maži ir dideli bėgimo entuziastai, pasipuošę vienas už kitą originalesniais Helloweeno kostiumais. Čia vyko Čikagos lietuvių Rotary klubo (Rotary Club of Chicagoland Lithuanians) jau 6 kartą organizuojamas labdaringas 5 km bėgimas Haunted Oak 5K, jau tradiciškai sukviečiantis bėgimo mėgėjus paskutinį spalio sekmadienį, artėjant Helloweeno dienai.

Susirinko nemažai lietuvių, nusiteikusių išbandyti savo jėgas bėgimo trasoje, tarp jų buvo ir amerikiečių, gyvenančių aplinkiniuose miesteliuose. Ne vienas bėgimo dalyvis šiame rotariečių renginyje dalyvavo jau nebe pirmą sykį. Bėgikų laukė profesionaliai išmatuota (US Track and Field) ir Čikagos bėgikų asociacijos (CARA – Chicago Area Runners Association) sertifikuota trasa – bėgikai, siekiantys pagerinti laiko rezultatus, visuomet renkasi būtent sertifikuotas varžybas.

Prie dalyvių prisijungė ir Čikagos lietuvių bėgimo klubo nariai, o patiems mažiausiems dalyviams buvo skirtos atskiros varžybos – jiems teko įveikti 100 ir 200 jardų atkarpas. Kol bėgikai skuodė golfo laukų takeliais, jų šeimų nariai ir palaikymo komandos galėjo dalyvauti loterijoje, pasivaišinti šiltomis bandelėmis ir karštais gėrimais. Žygis Janus pasirūpino, kad renginyje skambėtų ,,halloweeniška” muzika.

Visi pasiekusieji finišą buvo apdovanoti medaliais. Pirmieji trys greičiausi vyrų ir moterų grupėse apdovanoti originaliomis statulėlėmis. Neliko neįvertinti ir pasipuošusieji originaliais Helloweeno kostiumais, jie apdovanoti specialiomis statulėlėmis ir išskirtiniu dėmesiu – netrūko norinčių nusifotografuoti su ,,gydytojais”, ,,fėjomis”, ,,klounais” ir kitais akį traukiančiais spalvingais personažais.

Renginio metu surinktos lėšos bus skirtos vienam iš Čikagos lietuvių Rotary klubo labdaros projektų, ankstesniais metais tokiuose renginiuose surinkta $20.000 suma buvo skirta Santaros klinikų Vaikų ligoninei įsigyti jėgos tempimo aparatą, su kuriuo lenviau ir tiksliau galima atlikti osteotomijas ir jauniems pacientams džiaugtis puikiais gydymo rezultatais.

Esame dėkingi renginį parėmusioms kompanijoms Running for Kicks, A City Suburban Services, ADV Masonry, ATJ Home Improvements, Amber Realty, Law Offices of Robert Blinstrubas.Daugiau informacijos apie Čikagos lietuvių Rotary klubo veiklą rasite:

https://www.facebook.com/RotaryClubofChicagolandLithuanians/Sandros Scedrinos nuotr.

Čikagos lietuvių Rotary klubo informacijaComments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos