Muzika ir šokiu papuošta šventė Pietvakarių Floridos lietuvių bendruomenėje


Po ilgos pertraukos Pietų Floridos lietuviai vėl turėjo galimybę susirinkti į puikų renginį bendruomenėje. Šventinis vakaras, kuriame koncertavo tarptautinių dainų festivalių lauretas, operos solistas Merūnas Vitulskis, buvo skirtas šios bendruomenės įkūrimo metinėms paminėti. Lygiai prieš 18 metų – 2004 metų lapkričio 14 dieną Cape Coral, Fort Myers ir Naples lietuvaičiai susibūrė ir nusprendė įkurti lietuvių bendruomenę. Ji buvo pavadinta Pietvakarių Floridos lietuvių bendruomene, jos pirmininke išrinkta Danutė Balčiūnienė. Džiaugiamės, kad šventėje buvo nemažai žmonių, kurie dalyvavo tą istorinę dieną priimtant ir patvirtinant sprendimą įkurti lietuvių bendruomenę. Zita Kirvaitis, Valdis Gedvilas, Vilma Jennings, Giedrė Avellino, Nijolė Šileikienė, Inga Balčiūnienė - nuo tos įkūrimo dienos jie vis dar kartu su mūsų bendruomene. 

Vakarą pradėjusi Pietvakarių Floridos lietuvių bendruomenės pirmininkė Rasa Bručkus pasveikino susirinkusius ir pasidžiaugė matydama daug naujų žmonių.

Merūno atliekami kūriniai skambėjo ypatingai. Nė vienas neliko abejingas lengvam ir nuoširdžiam tenoro bendravimui su auditorija. Skambant operos dainininko atliekamoms melodijoms kartu pasirodė viena labiausiai Lietuvos vardą šokio pasaulyje garsinančių šokėjų, daugkartinė pasaulio sportinių šokių čempionė  Iveta Lukošiūtė su šokių pasaulyje žinomu šokėju, choreografu Henry Byalikov, taip pat mažieji šokėjai iš Ivetos Lukošiūtės vadovaujamos šokių studijos “Glow Dance and Art Academy”. Po koncerto atlikėjai buvo apdovanoti audringais plojimais ir padėkomis už suteiktą malonumą gėrėtis nuostabaus balso skambesiu ir šokio magija.

Pietvakarių Floridos bendruomenės valdyba dėkoja šventės organizatoriams ir rėmėjams, svečiams ir visiems, kurie negailėdami savo laiko sutiko mums padėti. Bendruomenė dėkinga renginį parėmusiai kompanijai “Vav Express” ir jos prezidentui Vytautui Šakiniui, už svečių apgyvendinimą –Erikai ir Arnoldui Blinstrubams, taip pat “Floral Symphony” savininkams Daliai ir Rolandui Girdvainiams už gėles, papuošusias stalus. Dėkojame Ritai Adelizzi už salės nuomą . Daug prie pasiruošimo renginiui prisidėjo apylinkės valdybos nariai Vilma Jennings, Dovilė Collins, Eglė Welch, Lijana Gavelytė-Steponkevičius, Zita Kirvaitis, Modestas Stonkus, Valdis Gedvilas, Birutė Kairienė ir Domas Asanavičius. Rūta Bručkutė pagelbėjo tvarkant baro reikalus, Rokas Bručkus padėjo paruošiant garso aparatūrą, o šeimininkei Zinai Bartkevičienei  dėkojame už labai skanius pietus ir saldžius tortus. 

Šventės ateina ir praeina. Mūsų visų lauktas Merūno koncertas paliko neišblėstantį įspūdį. Ilgai dar atmintyje skambės šio profesionalaus atlikėjo nuostabus balsas ir lydės šilti prisiminimai apie puikią šventę. Visi kartu sukūrėme puikią šventę sau ir kitiems, labai tikimės, kad tai bus geras stimulas ir toliau tęsti saulėtoje Pietvakarių Floridoje prieš 18 metų pradėtą lietuvišką veiklą.

Pietų Floridos lietuvių Bendruomenė 


Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos