Cook apskrityje rekomenduojamos griežtesnės priemonės dėl COVID

 

Cook apskrities sveikatos apsaugos pareigūnai praėjusį penktadienį Čikagos priemiesčių gyventojams ir verslams paskelbė naujas rekomendacijas dėl COVID, kuriose teigiama, kad omikrono atmainos atvejų daugėjant, tikėtina, kad susirgimų skaičius pradės labai greitai augti. Jų nuomone, nors delta variantas ir toliau išlieka dominuojančiu variantu, sulig kiekviena diena daugėja susirgimų, teigiamų tyrimų rezultatų, hospitalizacijos ir mirčių skaičius. Sveikatos departamentas rekomenduoja laikytis šių reikalavimų:

SKIEPIJIMASIS IR PASTIPRINAMASIS SKIEPAS:

  • Jei esate visiškai pasiskiepiję, pasiskiepykite ir pastiprinamuoju skiepu.

  • Pasiskiepijus dviejų dozių skiepu, trečiąjį skiepą gaukite praėjus ne mažiau kaip 6 mėnesiams po antrosios dozės (16 metų ir vyresniems).

  • Pasiskiepijus vienos dozės skiepu, trečiąjį skiepą gaukite praėjus ne mažiau kaip 2 mėnesiams po pirmosios dozės (18 metų ir vyresniems).

Jei dar nesate pasiskiepiję, padarykite tai dabar. Net ir susirgus nauja viruso atmaina, pasiskiepijimas nuo COVID-19 apsaugos nuo sunkios ligos ir mirties. Pirminiai duomenys rodo, kad šiuo metu ypač svarbu pasiskiepyti stiprinamąja vakcina, kad atsirastų papildoma apsauga nuo naujo varianto. Skiepytis gali visi suaugusieji, su „Pfizer“ vakcina – 16 metų ir vyresni asmenys.

BUVIMAS PATALPOSE:

  1. Jei nesate visiškai pasiskiepiję, nebūkite patalpose su kitais asmenimis, nepriklausančiais jūsų namų ūkiui.

  2. Visi, norintys švęsti Kalėdas su kitais žmonėmis, primygtinai raginami atlikti COVID testą likus 2–3 dienoms iki šventės ir dar kartą pasitikrinti šventės rytą. Jei testas teigiamas, likite namuose ir laikykitės izoliavimosi rekomendacijų.

  3. Kad apsaugotumėte kitus ir save, dėvėkite veido kaukes.

Siekiant išvengti didelių susibūrimų, darbdaviai ir darbovietės primygtinai raginami rengti virtualius šventinius susibūrimus.

VERSLAI:

  1. Verslai raginami reikalauti, kad lankytojai būtų visiškai pasiskiepiję ir (arba) per 24 valandas nuo patekimo į įstaigą pateiktų neigiamo COVID testo įrodymą.

  2. Dideli susibūrimai – tai tokie susibūrimai, kuriuose dalyvauja daug žmonių iš kelių namų ūkių. Prie didelių renginių priskiriamos konferencijos, verslo parodos, sporto renginiai, festivaliai, koncertai arba didelės vestuvės ir vakarėliai.

  3. Esant uždarose patalpose, galioja reikalavimas dėvėti veido kaukes. Visi 2 metų ir vyresni žmonės, kurie gali dėvėti kaukes, privalo tai daryti uždarose viešose patalpose.

Comments

popular

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Mackinac Island pripažintas vienu gražiausių miestų Amerikoje

Kyla Čikagos nuomos kainos