Čikagos lietuviai renkasi kartu žaisti golfą

Seniai žinoma tiesa, kad žymiai lengviau randame bendrą kalbą arba geriau jaučiamės su tais, kurių pomėgiai ar laisvalaikio leidimo būdas yra panašūs į mūsų pačių. Būtent dėl šios priežasties ne taip retai gimsta noras burtis į įvairiausias draugijas, klubus, kuriuose galima smagiai leisti laiką, tobulėti. Kartais nustembame išgirdę, kokių tik pomėgių ar laisvo laiko leidimo būdų žmonės turi! Mes, lietuviai - ne išimtis, bendrų pomėgių vedami susirandame draugų, gimsta naujos draugystės ir daugybė puikių idėjų. Toks poreikis burtis nesvetimas ir gyvenant toli nuo gimtinės, kai šalia darbo bei kasdieninių rūpesčių norisi skirti laiko sau, savo pomėgiams.

Čikagoje gyvenantiems lietuviams galėtų pavydėti ne viena mažesnė Amerikos lietuvių bendruomenė - čia gausu ne tik lietuviškų renginių, bet ir įvairių klubų, draugijų, organizacijų, kurias turi galimybę rinktis čikagiečiai. Šįkart pristatome vieną iš klubų, apie kurį kol kas žino tik golfu besidomintys tautiečiai - tai trečius metus gyvuojantis Čikagos lietuvių golfo klubas (Chicago Lithuanian Golf Association), kurio narius vienija pomėgis savo laisvalaikį skirti šiam žaidimui. 

Mintis įkurti klubą, kuriame galėtų žaisti Čikagos lietuviai, kilo Vytautui Sruogai ir Tony Merfeld. Jie sako esantys dėkingi, kad šiam jų norui išsipildyti padėjo Lieponių šeima, kuri sutiko lietuvius priimti žaisti į jiems priklausantį Old Oak Country klubą. Prieš tai Čikagos lietuviai golfą žaisdavo atskirai, kai kurie jų susitikdavo kasmetiniame Čikagos lietuvių Rotary klubo (Rotary Club of Chicagoland Lithuanians) organizuojamame golfo turnyre. 

Pradžioje Čikagos lietuvių golfo klubui priklausė 6 nariai, per keletą metų jų skaičius išaugo iki 30, tarp jų yra ne tik įvairaus amžiaus, bet ir įvairių ,,bangų” lietuvių, klube žaidžia keletas moterų. Klubo nariai dalyvauja Pasaulio Lietuvių Centro bei Rotary klubo kasmetiniuose golfo turnyruose. Golfo mylėtojai džiaugiasi, kad jau tapo tradicija savaitgaliais kartu su šeimomis keliauti į kitas valstijas, kur jie su malonumu išbando ten esančius golfo aikštynus.

Artimiausiuose golfo žaidėjų planuose - pasipuošti savo klubo atributika, galvojama išsinuomoti patalpas, kur būtų galima treniruotis ir žiemą, ten žaisti golfą galėtų mokytis ir vaikai. Jeigu niekas nesutrukdys, kitais metais planuojama surengti Illinois valstijos lietuvių atvirą golfo turnyrą. Kiek žinoma, tokius turnyrus jau nemažai metų organizuoja Floridos lietuviai. Kas žino, galbūt Čikagos lietuvių pavyzdžiu paseks ir kitose Amerikos vietovėse gyvenantys lietuviai, o norinčius prisijungti prie Chicago Lithuanian Golf Association kviečiame rašyti el. paštu sruoga@gmail.com.


Klubo informacija


Nuotraukose - akimirkos iš Čikagos lietuvių golfo klubo veiklos
Comments

popular

Dėl saugumo atšauktas dar vienas renginys Čikagos apylinkėse

Evanston įsigaliojo plastikinių maišelių draudimas

Tokios tokelės (181) Įvairenybės