Užgavėnės Kolorado lituanistinėje mokyklojeŠiais metais Kolorado lituanistinės mokyklos vaikai žiemą iš kiemo vijo paskutinę kalendorinę žiemos dieną – vasario 29! Lauke šviečiant saulei, o po kojomis vis dar esant sniego pusnim, buvo galima pajausti artėjantį labiau lietuvišką pavasarį.

Užgavinės ne tik žiemos pabaigos šventė, bet ir smaližių džiaugsmas paskanauti skaniausiais blynais. Stalas buvo pilnas gardžių naminių gaminių. Tačiau prieš pradedant smalyžiauti, vaikai turėjo išbandyti savo jėgas rungtyse: mokėsi apversti ,,blyną“ ore, stebėjo Kanapinio ir Lašininio dvikovą bei šoko. Visaip kaip patriukšmavę ir gąsdinę žiemą galiausiai pasipuošę įvairiausiomis savo gamybos kaukėmis: velniais, vilkais, čigonėmis ir meškomis, vaikai garsiais šūksniais stengėsi išvaryti žiemą iš mokyklos kiemo. Žinoma, kad sustiprintų šūksnius tuo pat metu buvo uždegta vaikų pagaminta Morė.

Geriausiais būdais išgąsdinę žiemą, kibome skanauti blynais ir šnekučiuotis apie praėjusią dar vieną gražią dieną mokyklos bendruomenėje.

Žiema iš Kolorado gal ir nepasitrauks, bet širdy tikrai po truputį visiems pavasaris sugrįžo.

Dėkojame tėveliams suorganizavusiems vaikams šventę!
Straipsnį parengė Kolorado lituanistinės mokyklos mokytoja- praktikantė Simona Bataitytė.
Nuotraukose:


Vaikai išbando savo jėgas apverčiant blyną ore

Morės deginimas

Užgavėnių dalyviai pasiruošę išgąsdinti žiemą
Comments

popular

Lemont atidaromas nuotykių parkas – didžiausias Šiaurės Amerikoje

Nedas Okuličas: „ Šeimoje mes dažnai diskutuojame apie viską...“

Nuo liepos Illinois įsigalios įstatymas „Teisė dirbti“